Pantolonunun Paçasından Girdi, Defalarca Penisini Isırdı

Las Vegas’ta bir otelde kalan Michael Farachi isimli bir adam uyuduğu sırada pantolonunun içine akrebin girmesi üzerine kabus dolu anlar yaşadı. Kasık bölgesinde büyük bir acı ve yanmayla uyanan Farachi akrebin testislerini ısırması üzerine oteli dava etti. Olay sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Güney Kaliforniyalı ressam Michael Farachi Las Vegas’ta kaldığı bir otel odasında akrep saldırısına uğraması üzerine oteli şikayet etti.

Uyuduğu sırada pantolonun içinden bir akrebin girmesi ve penisini defalarca ısırması üzerine Farachi, “Özel bölgemde keskin bir ağrıyla uyandım. Şaşırdım. Örtünün altında neler olduğunu görmek için elimi uzattım ve yine keskin bir acı hissettim. Baktığımda ise karşımda bir akrep duruyordu” dedi.

Akrebin özel bölgelerine yaptığı intikam saldırısı sonrasında otel personelinin tamamen kayıtsız kaldığını dile getiren Farachi, “Otel müdürüne bu durumu anlattığımda benden özür dilemedi. Hatta bunun kendi sorumlulukları dahilinde olmadığını söyledi. Ben de onları dava ettim” ifadelerini kullandı.

Tatil sezonunda Venetian Resort Las Vegas’ta uyurken testislerinden akrep sokulan bir adam, yasal işlem başlatmayı düşünüyor.

Farchi, “Biri beni özel bölgemden bıçaklıyormuş gibi hissettim” dedi. California’daki Agora Hills’ten Michael Farchi “Sivri bir cam ya da bıçak gibi hissettim” dedi.

Farchi “Tuvalete gittiğimde iç çamaşırımda bir akrebin asılı olduğunu gördüm” diye ekledi.

Olay 26 Aralık’ta meydana geldi ve Farchi’nin ailesi ertesi gün erken saatlerde otelden ayrıldı ve otel onun odasını hazırladı. Farachi ve avukatı Brian Virag, Farachi’nin iç çamaşırında turuncu bir akrep gösteren birkaç fotoğraf paylaşarak, tehlikeli eklembacaklıların oraya nasıl ulaştığından habersiz olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir